10 Soruda Üniversite SerisiDEVLET ÜNİVERSİTELERİRöportajYBS Dünyası

Demokrasi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü

10 Soruda Demokrasi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü

 

Merhaba değerli YBS adayları,

Ara vermeden siz tercih döneminde olan Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü adayları için “10 Soruda Üniversiteler Serisi” adlı röportajımıza devam ediyoruz. Bugün sizlere İzmir Demokrasi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü hakkında bilgilendirmek için bölüm başkanı Doç. Dr. Serkan ÇANKAYA ile röportaj serimize devam ettik. Değerli hocamız, Doç. Dr. Serkan ÇANKAYA bizi kırmayıp 10 sorumuza cevap vererek bir çok konuya değinip İzmir Demokrasi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü detaylandırdı. Eğer sende İzmir Demokrasi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümününü istiyorsan kesinlikle videomuzu sonuna izlemelisin.

 

Genel olarak 10 soru ile sizlere bölümü ve üniversiteyi tanıtmaya çalıştık. Hala sorularınız veya merak ettiğiniz durumlar varsa yorum kısmına yazarak bize veya BURAYA tıklayarak Demokrasi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünün İnstagram hesabına Dm atarak yanıt bulabilirsiniz.

 

Bizi kırmayıp bize vakit ayırdığı için değerli hocamız Doç. Dr. Serkan ÇANKAYA‘ya teşekkür ediyoruz. Umarım izlediğinz videoda tüm sorulara cevap bulmuş ve sizlere yardımımız olmuştur.Sizlere daha iyi ve daha faydalı içerikler sunmamız için görüş ve önerilerinizi dikkate alıyor ve değerlendiriyoruz. Görüş ve önerilerinizi yorum kısmına yazaraktan daha kaliteli içerikler yazmamızı sağlayabilirsiniz.

Bir sonraki röportaj serisinde görüşmek üzere.

Yazar

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: