Merhaba, bildiğiniz üzere telegram çok fazla kullanılan sosyal medya mecralarından bir tanesi ve diğer uygulamalardan farklı olarak bünyesinde gruplar, kanallar kadar botları da bulunduruyor. Ben de sizler için bu botlardan en işe yarayacağını düşündüklerimi derledim. Umarım yararlı olur.

   – Andy English Bot

Bir bot olan Andy ile İngilizce konuşmak cümle kurma başarınızı arttıracaktır. Ayrıca Andy küçük oyunlar ve sorularla sizin pratik yapmanızı sağlayacak.

   – Lybot

Benim de çok severek kullandığım lybot’a dinlemek istediğiniz sanatçının veya şarkının ismini yazdığınızda size şarkıları gönderiyor. Böylelikle şarkı hem arka planda hem de internetiniz olmasa bile çalmaya devam edecek.

   – Filmce Bot

Film, dizi izlemek istediğinizde bir tavsiye ararsanız bu bot tam sizin için.

   – Tureng Bot

Tureng en çok kullanılan İngilizce-Türkçe sözlüklerinden bir tanesi. Telegram içinde de bu sözlüğe erişebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   – Eğlence Botu

Arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza sıkıldığınızda devreye giren bir bot.

   – Kandilli

Bu bot sayesinde yaşadığınız çevrede olan depremlerden haberdar olabileceksiniz.

   – Vortech Softwares

Bu yazılım botu sayesinde aradığınız microsoft, mac, linux uygulamalarını indirebileceksiniz.

   – YTAudio Bot

Youtube videolarını sadece ses olarak indirmek ister miydiniz? Cevabınız evet ise bu bot tam size göre.

   – Text Magic Bot

Mesajlarınızın yazım stilini değiştirmek isterseniz bu botu kolaylıkla kullanabilirsiniz. Mesaj olarak gönderdiğiniz kelimeyi veya cümleyi size farklı yazı stilleriyle tekrar gönderecektir.

   – New File Converter Bot

Bu bota gönderdiğiniz dosya size seçtiğiniz farklı bir biçimde tekrar gönderilecektir. Örneğin, bir PDF dosyasını DOCX, TXT, RTF ve bir çok farklı biçime dönüştürebilirsiniz.

 

Bu bahsettiğim botları belirtilen isimlerle aratırsanız telegramda bulabilirsiniz. Umarım bu yazı sizin için yararlı olmuştur ve beğenmişsinizdir. Bu ve bunun gibi yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

 

 

Bir Cevap Yazın